Zaujmite super prezentáciou

10/02/2017

Dnes by som Vám rád predstavil jednu zaujímavú web aplikáciu, pomocou ktorej posuniete svoje prezentácie opäť bližšie k dokonalosti. Či ste vrcholový manažér, alebo babička z kulinárskeho klubu dôchodcov, dobre viete, že je lepšie raz vidieť, ako dvakrát počuť.

Admin

Ochráňte svoj počítač pred hrozbou z internetu

26/02/2017

Dnes je takmer každý počítač pripojený na internet a tým sa stáva potencionálne ohrozeným. Chrániť sa môžete aj zadarmo, stačí poznať tie správne programy.  Počítače nám čoraz viac zasahujú do života.

Admin

Klávesové skratky pre MAC OS

02/04/2017

Minule sme si čo to povedali o klávesových skratkách pre systém Windows. Vysvetlili sme si výhody prečo je ich dobre poznať a využívať.

Admin

Samsung Note IV, problém s mrznutím a reštartovaním

09/04/2017

V poslednom čase sa medzi používateľmi telefónov Samsung Note IV (4) často hovorí o problémoch s mrznutím a reštartovaním telefónu. Konkrétne sa jedná o tieto problémy: strata výkonu, samovoľné reštartovanie telefónu - aj niekoľko krát za sebou, niektoré aplikácie padajú (fotoaparát, smsky) telefón sa nedá zapnúť, až po vybratí batérií na cca 2 minúty, resp.

Admin

Bitcoin- digitálna mena, alebo finančná revolúcia

11/12/2017

Humbuk okolo Bitcoinu nie a nie utíchnuť. Už niekoľko rokov tento fenomén láme rekordy a teší sa obľube nie len nových používateľov, ktorí ho reálne využívajú na platenie, ale aj investorov, ktorí špekulujú ako na Bitcoine zarobiť.

Admin

Internet je plný hrozieb, pozrite sa ako sa chrániť

21/02/2018

V dnešnej dobe sa čoraz viac spoliehame na internet a modernú techniku. Nakupujem cez internet, platíme kreditnou kartou, posielame elektronickú poštu, či zdieľame súkromné fotografie s rodinou a priateľmi.

Admin